zuma logo
Dnes je 22.02.2018
Meniny má Etela
Služby
Firmy
Weby
Inzercia
Zoznam Inzerátov
822 Inzerátov
Zájazdy a cestovanie
Slovensko >  Žilinský kraj
Nájdené záznamy 1 až 6 z celkového počtu 6 nájdených záznamov
Strana 1
prenájom
Prenájom chaty,víkendové pobyty, dovolenka - chata nachádzajúca sa na samote v horách. Ideálne prostredie pre rodiny s deťmi a milovníkov prírody. Chata - 14 lôžok, 5 izieb, plne vybavená kuchyňa, parkovanie pri objekte.
región:Žilina - Žilina
Cena:8.000 EUR/deň
ponúkam
Ponúkame Vám pekné ubytovanie v súkromí rodinného domu so samostatným vchodom. K dispozícii máte celé podkrovie t.j 2xpriestranná izba,2xkúpeľňa, zariadenú kuchyňu a spoločenskú miestnosť s TV,hifi a wifi+ záhrada,parkovisko a detské ihrisko.
región:Liptovský Mikuláš - Závažná Poruba
Cena:dohodou EUR/l
prenájom
Uznávaná dovolená na Slovensku je v spojení s horama, vodními nádržemi a vodními toky, historickými památkami. Oblast severního Slovenska, Liptov, takové možnasti nabízí. Propagujeme ubytování v apartmánu v podhorské oblasti. Navštivte pěkné zákoutí mezi Západními a Nízkými Tatrami v tady tom regionu.
región:Liptovský Mikuláš - Závažná Poruba
Cena:10.000 od-do
prenájom
Horáreň Vlčia jama - ubytovanie na samote v horách, kde Vás privíta šum lístia a spev vtákov. Chata sa nachádza len 6 km od mesta Rajec, kde môžete navštíviť veľa kultúrnych pamiatok a ponúka aj osvieženie na termálnom kúpalisku Veronika, pre rybárov je rybník Košiare.Slovenský drevený Betlehem v Rajeckej Lesnej , unikátne dielo , ktoré patrí medzi najväčšie vyrezávané betlehemy v Európe. Známe Čičmany so zachovanou ľudovou architektúrou, typickými bielymi maľovanými ornamentmi na dreveniciach. Lietavský hrad v Lietavskej Svinnej, ktorý je druhou najväčšou zrúcaninou na Slovensku. Z Rajca je blízko aj do Manínskej tiesňavy (z Považskej Bystrice). Turisti si môžu prísť na svoje pri výstupe z Fačkovského sedla (hranica medzi Strážovskými vrchmi a Malou Fatrou) na vrch Kľak, Grúň a ďalšie vrchy. Viac na www.chatarajec.ic.cz
región:Žilina - Žilina
Cena:10.000 EUR/1. deň
ponúkam
Ponúkam ubytovanie na Orave v blízkosti Roháčov. Ubytovanie je vhodné pre jednotlivcov, páry ale aj pre rodiny s deťmi. V blízkosti penzionu sa nachádza termálne kúpalisko Oravice. Izby v penzione majú tv,chladničku, rádio, wc,sprchu. Pre deti je možnosť detského pieskoviska, hojdačiek, šmýkačky. V blízkom lese je možnosť zberu lesných plodov. V zime sa nachádzajú v blízkosti vleky ale aj bežecké trate.
región:Tvrdošín - Habovka
Cena:7.000 EUR/1 deň
prenájom
Villa Jozef sa nachádza v okrese Liptovského Mikuláša, v Nízkych Tatrách, v TOP regióne LIPTOV-TATRY, na hranici Národného Parku Nízke Tatry, priamo v centre starej časti Liptovského Jána, atraktívnej celoročnej turistickej a kúpeľnej oblasti. V objekte je možnosť stravovania a to podľa želania klienta. Villa Jozef sa nachádza v centre starej časti Liptovského Jána asi 700 metrov od lyžiarskeho vleku (štyri vleky - umelé zasnežovanie) 400 metrov od termálneho kúpaliska (letné a kryté kúpaliská) a 220 metrov od termálneho prameňa, kde je možnosť celoročného kúpania a takisto pitia minerálnej vody, neďaleko od novootvorenej Stanišovskej jakyne. Celková kapacita Villy Jozef je 11 osôb z toho 3 prístelky. Villa obsahuje jednu štvorposteľovú izbu s jednou prístelkou, jednu trojposteľovú izbu a spoločenskú miestnosť s jedným pevným lôžkom a jednou prístelkou. Villa Jozef je kompletne zariadená a veľmi dobre pripravená pre návštevníkov. www.villajozef.sk
región:Liptovský Mikuláš - Liptovský Ján
Cena:8.000 EUR/deň
Strana 1
TOPlist